LEPENIE KAMEŇA

BeART SLOVAKIA s.r.o.

  • Lepenie Žoly hrány tzn. hrán rezaných do 45° zlepených rezanými plochami k sebe do pravého uhlu. Táto metóda sa aplikuje aj pri lepení na seba nadvezujúcich kusov kameňa a ich rovnakej kresby napr. pri obkladaní rohov stien atď. ( po zaleštení tak docielujeme neviditeľný spoj).
  • Kamenné výrobky lepené hĺbkovo, pomocou epoxidového lepu aplikovaného do pórov kameňa
  • Zaleštená rovná hrana lepená k rezanej hrane z následným zaleštením lepeného spoja. (spoj po zaleštení nieje cítiť na dotyk)
  Kemenné dosky sa dajú lepiť podobne ako tvrdé drevo a to spôsobom buď na seba alebo spojením hrán zrezaných do 45° uhla – Žoly hrany. Tekéto lepené dosky napr. v prevedení kuchynských pracovných dosiek, pôsobia dojmom luxusného kamenného masívu, pri ktorom ich hmotnosť zostáva takmer rovnaká ako pri klasických 3 cm hrubých dosiek. Lepené dosky zo žuly a umelého kameňa si môžete objednať v hrúbkach: 4, 6, 8 alebo 10 cm. Technika a unikátny spôsob lepenia zaisťujú neviditeľnosť spoja medzi klinom a pracovnou plochou. Pre zachovanie nízkej hmotnosti vypĺňame dutý priestor lepenej dosky rebrovitou konštrukciou alebo penovým laminátom.

Rýchly kontakt

Vzorková predajňa – sklad
BeArt gallery
(dočasne v rekonštrukcii)Poštová adresa
BeArt Slovakia s.r.o.